Palto Tasarımda ParaPuan nedir?

Parapuan, sizlerin sadece alışveriş yaparken değil, siteyi gezerken bile lira karşılığı olan hediye çekleri kazanabilmesi için uzun zaman önce tasarladığımız bir sistemdir. Artık kuru kuruya alışveriş yapmak yok, harcadıkça kazanabileceğiniz bir sistem var ?  Amacımız, markamızı geliştirmek adına sizleri, "Satın Aldığınız" ürünlerle ilgili olumlu veya olumsuz değerlendirmeye teşvfik ederken harcadığınız zamanı karışılıksız bırakmamaktır ?

? Unutmayın, her 40 puan - 1 lira değerinde

 

Biriken ParaPuanlarımı nereden kontrol edebilirim?

Biriken, harcanan vb. bütün parapuan bilgilerinize Hesabım > Para Puanlarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

*Evet, parapuan kazanabilmek ve harcayabilmek için bir hesabınızın olması lazım. Eğer bir hesabınız yoksa oluşturmanın tam zamanı !

 

Nasıl ParaPuan biriktirebilirim?

İşin en güzel yanı da burası ? Parapuan kazanmak için sizi survivor moduna sokmuyoruz ve 3 basit seçenek sunuyoruz :

1-Alışveriş Tutarınız
İster 15 ister 150 liralık alışveriş yapın, ödediğiniz tutar kadar parapuan kazanacaksınız. Her ürünün kendine özgü parapuan değeri bulunmaktadır.

2- Ürünlere Yorum Belirterek
Yanlış okumadınız, yazdığınız her yorum, algoritmamız için 50 parapuan, sizler için çalışan ekibimiz için ise çok daha fazlası demek 🙂

3- Bir Arkadaşınıza Davet Göndererek
Bir arkadaşınızı, dostunuzu ya da sevdiğinizi
www.paltotasarim.com adresine davet ettikten sonra, davet linki üzerinden üye olarak alışveriş yapmaları sonucu ;

Daveti gönderen – 75 ParaPuan kazanıyor.
Daveti kabul ederek alışveriş yapan – 50 ParaPuan kazanıyor.

*Davet gönderen kişinin 75 puanı kazanabilmesi için, davet ettiği kişi davet linki üzerinden hesap oluşturarak alışverişini tamamlamalıdır.

 

Bayağı puan birikmiş, bunları nasıl kullanabilirim?

 

Puanlarınızı işleyebilmeniz için öncelikle en az 400 puan toplamış olmanız lazım ki Para Puan Detaylarım sekmesinde de size bilgilendirme yapılmaktadır.

Oluşturmak istediğiniz hediye çeki tutarını yazdıktan sonra hediye çeki oluştur diyerek kupona sahip olabilirsiniz. Yanlış veya hatalı tutar girmemeye dikkat edin çünkü para puan veya kupon iadesi yapılmamaktadır.

content_ids, content_category, content_name, content_type, contents, currency, value